Serwis Telefonów Skawina 

Nowoczesny serwis telefonów, dopasowany do potrzeb klienta - bez wychodzenia z domu!

Masz problem ze swoim smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem? Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych i nowoczesnych usług w zakresie naprawy sprzętu elektronicznego.
Jeżeli chcesz naprawić swój sprzęt - skontaktuj się z nami telefonicznie, mejlowo, bądź poprzez wiadomość do naszej strony na Facebook'u.
Opisz w czym problem, w razie potrzeby dokładniejszej i szybszej wyceny naprawy bez wychodzenia z domu - serwisant poprosi o ewentualne zdjęcia uszkodzonego sprzętu, co zdecydowanie przyspieszy cały proces.
Następnie w razie potrzeby po Twój sprzęt przyjedzie nasz kurier/serwisant, który zabierze telefon do serwisu, a po skończonej naprawie odstawi sprzęt do właściciela!
Kolejnym wielkim plusem jest praktycznie całodobowy kontakt mailowy z naszym serwisem! Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty!

Skontaktuj się z nami:
 tel: 735 541 321
email: serwis@serwis-komputerowy-skawina.pl
fb: NCTI Serwis Komputerowy Skawina

PRACUJEMY W GODZINACH:
Poniedziałek – Piątek – 10:00 – 20:00
Sobota – 10:00 – 16:00
Niedziela – Zamknięte

 

 Serwis telefonów Skawina oferuje:

-Naprawa na miejscu (w przypadku nieskomplikowanych działań serwisowych)
Lub
-odbiór sprzętu i dostarczenie przez serwis bez zbędnych formalności i czynności przygotowawczych związanych z pakowaniem sprzętu
-wymiana zbitej szybki
-naprawa/wymiana uszkodzonego wyświetlacza
-naprawa telefonu po zalaniu
-odzyskiwanie utraconych danych
-optymalizacja szybkości działania sprzętu
-wymiana gniazd ładowania/słuchawkowego
-wymiana mikrofonu/głośników
-aktualizacje systemu operacyjnego
-inne wyżej nie wymienione

Do tego wszystkiego zapewniamy:
-Bieżącą informację o stanie naprawy
-Gwarancję na naprawę
-Uruchomienie sprzętu przy kliencie
-Bezpłatne doradztwo
-Konfiguracja według życzeń klientaNAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO SKAWINA
Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony, Huawei, Lenovo, LG oraz wiele innych wiodących producentów.
Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać ze smartfona czy tabletu.
Jeżeli jest to możliwe, to sprzęt naprawimy u Państwa na miejscu lub zabierzemy do naprawy i odwieziemy naprawiony.
Wszystko bez zbędnych kłopotów związanych z pakowaniem, oklejaniem, wysyłaniem przesyłki – wszystko bez dodatkowych opłat. Na bieżąco będziemy Państwa także informowali o stanie naprawy.


Oferujemy jakość firmy NCTI istniejącej już 15 lat na rynku.
Serwis telefonów Skawina używa tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas.
Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD?
W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich.
Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535, 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza.
Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC.
Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.