Serwis Laptopów Skawina 

Profesjonalny serwis, profesjonalne podejście do potrzeb klienta!

Serwis Laptopów Skawina oferuje wiele usług z zakresu serwisu oraz naprawy laptopów. Nie każda klient jest w stanie samodzielnie dostarczyć uszkodzony sprzęt dlatego my możemy dojechać do Ciebie. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne i nowoczesne zaplecze serwisowe, tym samym gwarantując najwyższą jakość usług. Nasze usługi wykonują najlepsi fachowcy w branży. Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo błyskawiczną diagnozę, do kliku minut oraz szybką naprawę, maksymalnie do 7 dni roboczych. Realizujemy zarówno drobne naprawy, jak i usługi kompleksowego serwisowania całej infrastruktury komputerowej oraz oferujemy wsparcie techniczne.

Skontaktuj się z nami:
 tel: 735 541 321
email: serwis@serwis-komputerowy-skawina.pl
fb: NCTI Serwis Komputerowy Skawina

PRACUJEMY W GODZINACH:
Poniedziałek – Piątek – 10:00 – 20:00
Sobota – 10:00 – 16:00
Niedziela – Zamknięte

 

Serwis Laptopów Skawina oferuje:

-naprawy laptopów po zalaniu
-naprawy płyt głównych w przypadku uszkodzeń elektronicznych
-instalacje systemów operacyjnych
-czyszczenie i konserwacje układów chłodzenia (szczególnie zalecaną gdy laptop się przegrzewa zawiesza lub wyłącza)
-wymianę uszkodzonych dysków twardych i odzyskiwanie danych
-wymianę uszkodzonych matryc oraz naprawę w przypadku uszkodzeń elektronicznych
-klawiatury, zasilacze, baterie i inne części do laptopów
-inną pomoc – Jeśli masz jakikolwiek problem z laptopem – POMOŻEMY!

Nasze usługi realizujemy szybko i skutecznie, dzięki czemu klienci chętnie odwiedzają nasz serwis komputerowy. Skawina jest miejscem, w którym rozwijają się oraz powstają nowe przedsiębiorstwa. Jeśli jesteś właścicielem jednego z nich, chętnie zawiążemy współpracę. Obecnie z naszych usług korzystają zadowoleni klienci, wśród nich znajdują się małe i średnie firmy.
Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego z klientów, dlatego chętnie świadczymy usługi drobnych napraw, dla klientów indywidualnych.

Jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby oraz oczekiwania Klientów, którzy powierzają nam swój sprzęt. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w dzisiejszych czasach jest korzystanie ze sprzętów elektronicznych, dlatego staramy się, aby czas realizacji każdego zlecenia był jak najkrótszy. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis laptopów takich marek jak: Toshiba, MSi, MAXDATA, Acer, Asus, Lenovo, Dell, GERICOM, Packard Bell, Actina, Compaq, Twinhead, IBM, Fujitsu Siemens Computers, Apple, LG, Microsoft, Samsung, Gateway, HP, a także VAIO. Naprawa laptopów w każdej z naszych siedzib w Skawinie odbywa się szybko, sprawnie, a przede wszystkim solidnie. Nasz serwis komputerowy (Skawina – tutaj nas znajdziesz) tworzą doświadczeni, odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, dla których elektronika oraz nowoczesne technologie nie skrywają żadnych tajemnic. Praca jest dla nich największą pasją, dlatego naprawa laptopów zawsze odbywa się ze stuprocentowym zaangażowaniem. Jeżeli interesuje Państwa sprawdzony i solidny serwis laptopów w Skawinie, zachęcamy do poznania bliżej naszej oferty oraz skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Grono zadowolonych z naszych usług Klientów jest naszą najlepszą wizytówką, a także mobilizacją do dalszego rozwoju naszego serwisu. Reansumujac, jeżeli zamieszkują Państwo miasto Skawina bądź okolice zachęcamy do wybrania jednego z naszych punktów, w których z wielką radością i niekłamaną pasją naprawimy każdy sprzęt komputerowy. Oferujemy naszym Klientom niezwykle atrakcyjne ceny, a także bardzo szybką realizację wszystkich zleceń.

Oferujemy bezpłatną i ekspresową wycenę naprawy sprzętu. W przypadku wymiany matrycy w naszym serwisie wystawiamy dwutygodniową gwarancję na tak zwane “bad piksele”. Bardzo efektywnie naprawiamy płyty główne, nasza skuteczność kształtuje się na poziomie 98 procent. Są to powody, dla których warto wybrać nasz serwis laptopów. Skawina – miasto, w którym znajdują się nasza siedziba. Nawet jeśli Państwa laptop działa sprawnie i bez zarzutów, warto go regularnie serwisować. Bieżąca kontrola sprzętu może zapobiec wysokim wydatkom, jakie powoduje naprawa laptopów. Skawina to miejscowość, z której pochodzi większość naszych klientów, jednak nie zamykamy się na konkretne grono klientów, zachęcamy do współpracy klientów z całego regionu.